PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240273}

George Michael: Inna historia

George Michael: A Different Story
7,0 255
ocen
7,0 10 1 255
George Michael: Inna historia
powrót do forum filmu George Michael: Inna historia

to przykre, że taki osobnik jest nadal obiektem zainteresowania w Polsce. niestety niewiele osób pamięta (większość pewnie nawet o tym nie wie), że jakieś dziesięć lat temu powiedział publicznie, że "polskie kobiety śmierdzą". wszystkie stacje radiowe w RP milczały o tym, z upodobaniem grając jego utwory. być może jest artystą dużego formatu, ale to nie upoważnia go do takiego zachowania. ktoś tu nie ma honoru, drogie panie. dla mnie ten człowiek jest zwykłym śmieciem.

esurio77

a jeżeli chodzi o toaletę w LA to nie uprawiał tam seksu tylko sie onanizował.

ocenił(a) film na 10
esurio77

Mi się wydaje, ze on nic takiego nie powiedział o polskich Kobietach, (bo niby w jakich okolicznościach?) - i że to zwykła plotka.

esurio77

Kochani...nagrajcie w wieku 18 lat utwór,który nie zostanie zapomniany, którego będą słuchać wasze dzieci i wnuki,który będzie utrzymywał się na listach przebojów przez kilkanaście tygodni na I miejscu - zróbcie to,wykażcie się odrobiną geniuszu...wtedy możecie mieć czelność powiedzieć mu coś przykrego,ale tylko wtedy-w innym wypadku on was nie usłyszy...bo czyż słyszymy jęki glisty którą właśnie zadeptujemy pod butem?
Polskie kobiety nie są najbardziej zadbanymi w Europie, i jeśli ktoś uważa inaczej to pogratulować ,a że pedał...No cóż polska(tak,z małej literki)i polacy to już taki naród który nijak nie może się zdobyć na zmiany pewnych toków myślenia.Dlatego jesteśmy podgnili od środka,dlatego ulegamy grupie w działaniu (stąd tyle kretyńskiego chamstwa i legalnych rozbojów na ulicach kraju),dlatego mamy Giertycha w rządzie,nic nie robi się z wszechpolakami...właśnie dlatego że mamy problem,problem ze sobą.
A co do Georga...to mistrz w dziedzinie komponowania, gry na instrumentach i sklejaniu wszystkiego w jedna,przepyszną całość. Muzyka która sie nie starzeje...
Oby grał jak najdłużej...

zwisu

A Ty jesteś sprzedawczykiem bez charakteru i honoru, który liże dupe gwiazdorowi już za sam fakt, że jest pedałem, bo to oznaka postępu (według niektórych historyków taki tok myślenia doprowadził do upadku cywilizację śródziemnomorską), a do tego obraża własny kraj zupełnie bezpodstawnie. Szczerze powiedziawszy porównując moje koleżanki do kobiet na przykład z Niemiec i południa Włoch, to są one wzorem higieny. A o to, by można było Polska pisać z dużej litery walczyli nasi przodkowie, więc wal się palancie - zasrany kosmopolita bez tożsamości i własnych poglądów - to ty poddajesz się amerykańskiej fali zezwalania na wszystko. A George? George jest świetnym muzykiem, ale słabym człowiekiem. Tyle...

Filo_20

Według innych historyków smok wawelski jest dowodem na brak ewolucji.

A ty uważasz, że to megalomania i ksenofobia jest miarą postępu? Tylko ktoś kto widzi błedy własne i własnego narodu jest w stanie je naprawić. Ty jesteś zaślepiony swoją ideologią. O dziwo gospodarka rozwija się prężnie od kiedy ster nad nią przęjęły nie-nacjonalistyczne władze.

Filo_20

Według innych historyków smok wawelski jest dowodem na brak ewolucji.

A ty uważasz, że to megalomania i ksenofobia jest miarą postępu? Tylko ktoś kto widzi błedy własne i własnego narodu jest w stanie je naprawić. Ty jesteś zaślepiony swoją ideologią. O dziwo gospodarka rozwija się prężnie od kiedy ster nad nią przęjęły nie-nacjonalistyczne władze.

yak

Gdzie w mojej wypowiedzi stoi, że megalomania i ksenofobia jest miarą postępu, bo nie rozumiem? Moim zdaniem po prostu patriotyzm jest wartością dodatnią i taką postawę staram się prezentować. Nie jest mi wstyd, że jestem Polakiem. Nie jestem szowinistą ani nacjonalistą. Ja tylko dość żywo zareagowałem na kretyński kosmopolityzm w najgorszym wydaniu, którego powszedność mnie już strasznie irytuje.

Filo_20

Patriotyzm w najgorszym wydaniu jakie moze byc. Durne i niczym nie uzasadnione (bogo)ojczyżniane wzdecie, na jakie cierpia ludzie majacy problem z samooceną.
Chcesz być patriotą, to ucz sie języków,zdobywaj wiedzę ,a potem uczciwie płać podatki. To jest patriotyzm na miarę XXI wieku, patriotyzm społeczno-ekonomiczny. Patriotyzm ludzi którzy zdaja sobie sprawę z własnych plusów i minusów, lecz staraja sie własnym działaniem zmieniać wizerunek własnego narodu w oczach świata.
Wzdymanie się, bo nasi dziadkowie walczyli o wolność i niepodległość jest wręcz śmieszne, bo są to zasługi naszych dziadków a nie nasze.
A tak na marginesie tylko dodam, że jako osoba która przez 2 lata kierowała sklepem odziezowym handlujacym damskimi ciuchami, mogę z czystym sumieniem napisać że 1/4 kobiety w tym kraju stanowczo zbyt rzadko używa mydła, bo w niejednej oborze tak nie śmierdzi jak w przymierzalniach po wizytach niektórych klientek.

ocenił(a) film na 8
taomoguei

Tak jest! :)

taomoguei

Popieram Twoją wypowiedź.

taomoguei

A co ma pies do jeża???

ocenił(a) film na 8
Filo_20

A znałeś Go, jasnowidzu? Ty jesteś słaby czego dowodem jest twój żałosny wpis.

Filo_20

George jest słabym człowiekiem? Widocznie nic nie wiesz o jego człowieczeństwie, skupiając się tylko na tym, że był gejem. Poczytaj, ale nie nieprawdziwe plotki, a później osądzaj.

zwisu

Po pierwsze, zwisusie, przestań szlajać się po zatęchłych burdelach w głuchej dolnej-wyrabiasz sobie fałszywe mniemanie o tym jakie kobiety są a jakie mogą być. Po następne: istnieje subtelna róznica pomiędzy określeniami typu "polskie kobiety brzydko pachną psią kupą" i "Polskie kobiety nie są najbardziej zadbanymi w Europie". Po kolejne-cała ta historia jest z Jankowskiego palca wyssana, a nawet jeżeli Jureczkowi zdarzyło się kiedyś palnąć takie małe świństewko, to jeszcze nie koniec świata. Nie można sie na snardza od razu na śmierć obrażać za jedno jego nietaktowne stwierdzenie. Po wtóre: od słów "...No cóż polska.." absolutnie zgadzam się ze wszystkim co tam napsioczyłeś do momentu, w którym powracasz do Georga. To żaden mistrz w dziedzinie komponowania czy gry na instrumentach. Ma fantastyczny głos, co jakiś czas wypuszcza nowy popowy singiel, który męczą regularnie wszystkie komercyjne stacje, ale generalnie to zawsze jedno i to samo, popowe, przyjemne dla ucha, nieszkodliwe dla mózgu gówno. Ale fajnie, że taki George jest i śpiewa i robi swoje.

użytkownik usunięty
zwisu

Piękne słowa. Pozdrawiam.

zwisu

Niestety, już nigdy nie zagra

użytkownik usunięty
esurio77

ziarnko goryczy: niedawno paparazzi nakryli go na ... seksie w krzakach z nieznajomym bezdomnym lat 55, albo coś w tym stylu.
Urocze prawda ? nie wiadomo śmiać się czy płakać. Przyjaciele martwią się o niego. Przy takim trybie życia może mieć HIV, jest tego świadomy i chyba nie jest w najlepszej formie psychicznej. Ale facet przecież żyje, muzykuje i życzmy mu jak najlepiej. Taka jest prawda o zdolnym muzyku.

Ja tam nawet lubię jego muzę zwłaszcza solową, ale nie lubię gdy PR wpycha się do kina. Prawdziwy film nie powinien byc reklamową laurką, bo to żadna prawda i żadna wartość. Potraktujmy więc to nie jak film, ale "film reklamowy", co prawda trochę przydługi ;)

esurio77

No właśnie

esurio77

A nawet jeśli tak powiedział,to widocznie musiał mieć ku temy powody.

esurio77

A nawet jeśli tak powiedział,to widocznie musiał mieć ku temy powody.

esurio77

no ja na przykład o tym wogóle nie słyszałam i nie miałam pojęcia, że coś takiego wogóle miało miejsce... jeśli mogę prosić to chętnie dowiedziałabym się więcej na ten temat
z góry dzięki;) i pozdrawiam

esurio77

dla niego to chyba wszystkie kobiety smierdzą... on woli mężczyzn, a moze poznał kiedys jakąs nie mile pachnąca polkę??

użytkownik usunięty
esurio77

Nigdy nie słyszałem o incydencie przedstawionym przez autora postu, a przecież gdyby tak się stało to na pewno jakieś media podjęły by ten temat (w końcu sensacja. Możliwe więc że to zwykłe plotki. Ja bardzo cenię George'a Michaela i jego muzykę, a to że jest homoseksualistą nie ma nic do tego. Wręcz przeciwnie, należy pogratulować mu odwagi za to że się ujawnił.
Na film na pewno pójdę.

ocenił(a) film na 10
esurio77

Sama jesteś śmieciem, zrób coś twórczeczego i zaimponuj ludziom, a nie zajmujesz się głupotami. Facet jest wielki dzięki swojej muzyce i dał ludziom tym wiele. Zamiast wypisywać głupoty, bo tam naprawdę g.wno wiesz o George'u, i zapewne o innych artystach, zajmij się czymś pozytecznym, np. przeczytaj książkę!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
esurio77

Ja ten jego film obejrzę tylko dlatego, że występuje w nim Mariah Carey, której jestem fanką. Georga uwielbiam za muzykę, za to jakim jest człowiekiem nienawidzę i tyle.

użytkownik usunięty
Sunnyyyy

Jakim jest człowiekiem? Minęło sporo czasu. Ufam, że zastanowiłaś się nad tym bzdurnym postem.

Sunnyyyy

A jaką Ci krzywdę zrobił, że go nienawidzisz? Uwielbiam takie durne wpisy. Szczególnie na bazie informacji, które wypłynęły dopiero po jego śmierci, ile milionów funtów przeznaczył w ciągu całego życia, od młodości, na dobroczynność bez rozgłosu - dla dzieci, górników, bezdomnych, chorych na aids i raka; na Afrykę. Ilu nieznanym ludziom pomógł, ot tak, bo akurat znalazł się w miejscu, gdzie o kłopotach kogoś usłyszał. To dopiero świadczy o jego człowieczeństwie, dawanie kasy tak, by nikt o tym nie wiedział.
Przeciwstawiał się bezsensownym wojnom i czynnie walczył o lepszy świat.
Był cholernie wrażliwym i super inteligentnym facetem.
Plus muzyka.
A niektóre tłuki, żywiące się plotkami, potrafią tylko patrzeć na jego seksualność i nałogi. Jego życie, jego sprawa, nie wasza.
Wczytaj się w teksty jego piosenek, też wiele o nim mówią, jako człowieku.

ocenił(a) film na 8
esurio77

Do wszystkich którzy nie wierzą, ale to prawda jest, tak powiedział, w jakimś wywiadzie udzielonym polskiemu dziennikarzowi pod koniec bodajże lat 80 XX wieku, na pytanie dziennikarza czy podobają mu się polskie kobiety odpowiedział coś w takim stylu, że jakby przespał się z Polką to by musiał się moczyć w wanie 2 tygodnie, taka prawda, strzelił paskudną gafę, chamsko się zachował i odpowiedział, to chyba wynikało z tego, że w tamtych czasach był ukrytym gejem, a wszyscy pytali się go w wywiadach jakie kobiety lubi i to go bardzo drażniło, chociaż oczywiście jego sytuacja nie jest usprawiedliwieniem do obrażania kogokolwiek i chamskiego zachowania

marquerite

Nareszcie jakaś mądra i rzetelna wypowiedź (marquerite). Ja również przypomniałam sobie, że kiedyś padła z Jego ust taka uwaga w stosunku do polskich kobiet. Ale myślę, że On po prostu ukrywając wtedy swoją orientację był drażliwy na tym punkcie. A dodatkowo miał powodzenie u kobiet i z pewnością trudno Mu było ciągle odpowiadać na tego typu pytania. Niech Mu to będzie wybaczone. Ja również jestem polską kobietą i higienę osobistą mam :) poczucie własnej wartości również więc czy to ważne kto co mówi..

ocenił(a) film na 8
marquerite

Prawda to jest taka, że polactwo ma manię obrażania się dosłownie za wszystko i o wszystko. To śmieszne i żałosne. Człowieka znającego swoją wartość, inteligentnego nie można obrazić. Proste :)

marquerite

"Jakimś, bodajże, coś w tym stylu"? A ja o konkrety proszę, najlepiej linka do tego niby wywiadu. Inaczej jest to info na zasadzie - Jedna baba drugiej.

ocenił(a) film na 8
esurio77

Co za bzdury! Pudelka czy Plotka się na naczytałeś? :D Poza tym, co prawda to prawda...:P

użytkownik usunięty
aga2010

Obrażasz polskie kobiety w imię miłości do - genialnego skądinąd - idola? Marne.

Sorry, jestem polską kobietą i zupełnie nie czuję się obrażona. Obrażają się te, które prawda w oczy kole

esurio77

Ten człowiek, którego tak miło nazwalaś "śmieciem" jest nie tylko obiektem zainteresowania. Jest po prostu kochany, właśnie za to, kim był.
Jako artysta - za genialny 3,5 oktawowy głos, porównywalny do głosu Freddiego Mercurego, za wielki talent i charyzme, za jego utwory i te popowe, i przede wszystkim soulowe - przy których dusza się rozpada na kawałki ( Kissing A Fool np. to mistrzostwo wykonania) , za wielką wrażliwość muzyczną.
Jako człowiek - za wielkie serce dla potrzebujących, empatię, życzliwość, kulturę i dobro.
Za przekazywanie, bez rozgłosu, wielomilionowych kwot na działalność charytatywną, zainteresowanie losem naszego świata, za bycie wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych, za pomaganie potrzebującym, obcym, napotkanym gdzieś po drodze ludziom.
Wystarczy poczytać i posłuchać o nim, a nie powielać bzdurne, wyssane z brudnego palucha ploty. Wystarczy posłuchać, jak śpiewa swoje kompozycje, żeby wiedzieć, że stworzył je dobry, wrażliwy facet.
A nie tylko kible, sex i ploty.
Normalnego, otwartego i kochającego muzykę człowieka nie będzie wzburzała jego orientacja, czy nałogi. Skupi się na pięknie muzyki, którą nam zostawił. Bo to było jego życie i żył wg własnych reguł.
Rest In Peace and Love George. You're always in my soul ❤

esurio77

Nie sądzę, żeby tak powiedział, a poza tym nigdy nie obrażam się; jeśli sprawa mnie nie dotyczy. I przecież wiadomo, że nie wszystkie Polki są świeżutkie, czyściutkie i wymuskane (jak GM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones