PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002852}

Zabójca

The Killer
6,2 33 923
oceny
6,2 10 1 33923
7,0 46
ocen krytyków
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Z jednej strony bohater Fassbendera niesamowicie sprytny, przebiegły i inteligentny, wszędzie wejdzie, obejdzie kazde zabezpieczenie, z drugiej daje sobie obić mordę (świetna scena mordobicia) i chybia mając faceta na muszce

ocenił(a) film na 7
marckoza

Wg mnie nie jest to Fincher w optymalnej formie, między innymi właśnie przez takie niespójności. Ogólnie oceniam film pozytywnie ale jako film Finchera jest to niestety zawód. Ocen 9/10 czy 10/10, z którymi od wczoraj się spotykam, kompletnie nie rozumiem.

krzysiekcr

Klimat Fincherowy jest, niektóre sceny genialne jak ta z początku na poddaszu czy wspomniana bójka, ale do maestrii scenariuszowej Gry czy Siedem daleko, takie coś pomiędzy Depresją Gangstera a kinem zemsty, naibardziej mnie zawiódl finał, myśle Tilda, będzie ogień, a tu taka zd*py rozmowa o niczym a potem jeszcze gorzej

ocenił(a) film na 6
marckoza

Oj tak, lepiej bym tego nie ujął. Też liczyłem na więcej, scenariusz kuleje, między 6 a 7 (dalem 7 bo jednak Fincher).

ocenił(a) film na 5
marckoza

Scena z Tildą w ogóle kretyńska. Po co on polazł do tej restauracji? Zabija ją chwilę po wyjściu z niej i co? Myśli, że pracownicy restauracji nie powiedzą policji z kim wyszła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones