Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 213 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

affleck

użytkownik usunięty

jeden z najbardziej drewnianych aktorów współczesnego kina

użytkownik usunięty

wyjebane w kosmos jest te zdjęcie super fryz :D

w koncu kos mądry napisał..tak tak on jest drewniany...gdzie tu talent aktorski??...smieszne, po prostu smieszne

zgadzam się, facet nie ma talentu, z wyglądu też mi się nie podoba:)
Pozdrawiam;)

hekate_3

Ma strasznie koślawy i sztuczny uśmiech. Jest po prostu do kitu w każym filmie gra to samo...

Aldo_Martinez

Nie jestem jego fanka, a co do talentu to moim zdaniem cierpi na jego brak....może trafo mu sie życiowa rola....kiedyś może

krótko i na temat...trafiłeś/aś w sedno!!!!!!!!!!!!!!:/

Tak, tak, tak! Mówię temu postowi!!! Affleck jest beznadziejnym aktorem... :/

miło mi że nie tylko ja uważam że świetnie nadawałby się na ojca Pinokia - bardziej sztywnego aktora jeszcze nie widziałam (no może tylko bliźniaki z M jak miłość)

dokładnie...niczym bliżniaki z m jak milośc...trzeci blizniak...hehe...JEST OKROPNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może i rzeczywiście jest czasem i trochę sztywny. Ale np. w "Armagedonie" tak grał realistycznie, dajmy fragment, kiedy aktor Bruce Willis [bo nie pamiętam jego imienia w filmie ;p] oddawał za niego życie. Aż mi się chciało płakać jak na niego patrzyłam... Więc nie mówcie, że jest aż tak zły... A co do bliźniaków: moim zdaniem są niźli... Z wyglądu :P

Ja po prostu go Nie Lubie :p nie wiem co mi w nim nie pasuje... po prostu ;/ tak samo Matt Damon.

Martha

O przepraszam bardzo, ale bez takich porównań do Matta Damona. To, że są kumplami (byli, jeszcze są? kto ich tam wie), nie oznacza, że grają na jednym poziomie. "Utalentowany Ripley" czy "Buntownik z wyboru" - Damon jest drewniany?!

Lady_Snape

to sa kumplami czy nie?

mania19

Są, filmik z końcówki lutego: https://www.youtube.com/watch?v=uP4d9YtzkXk

Zapomniałeś o Pawle Delągu... On bije wszystkich na głowę

może i jest drewniany ale i tak mi sie podoba....:PPnp moim zdaniem w armagedonie zagrał świetnie:)pozdro

j_u_s_t_a

hahahahahahahahaha - drewniany aktor - lepiej wym,yślic nie mogilście ?

nie czepiam sie wyglądu afflecka-kazdy ma swoj gust,ale jako aktor...wielki drewniany kloc.zresztą jak samo nazwisko mowi-flek...kazdy kolejny film mnie do tego przekonuje...a chyba najbardziej daredevil,gigli i dziewczyna z jersey-tragedia! niech zostanie modelem,ok,ale talentu aktorskiego nie ma za grosz

pzdr

maggie_fraser_rowe

W Dziewczynie z Jersey był spoko ...
A może to film wpłynął na to, że nie zwracałem uwagi na jego grę.
POLECAM filmik ;)

Dream

Kevin robił o wiele lepsze rzeczy. "Jersey Girl" mnie uśpiła, za to uwielbiam "Sprzedawców".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones