David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 366 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Oglądałam niestety tylko dwa wyreżyserowane przez niego filmy, ale oba były bardzo dobre. Dziewczyna z tatuażem była świetna!!! Mam nadzieję, że powstanie kolejna część. "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" też bardzo mi się spodobał.

miCha_9

Polecam szczególnie Podziemny Krąg, Siedem i Gra :) Wszystkie ocenione przeze Mnie na 10 :)

PanSprawiedliwy

Po prostu poleciłbym wszystko co nakręcił ;) On nie tworzy złych filmów.

miCha_9

druga część (z tego co wiem) już jest w produkcji, ale nie reżyserowana niestety przez Finchera :( I oczywiście zgadzam się z @PanSprawiedliwy - widziałam wszystkie, jestem ogromną fanką, ale Se7en zdecydowanie bezkonkurencyjny! Fight Club i Game też rewelacja!

ola_cp

Szkoda by było gdyby skończył na jednej części millenium. Na filmwebie w "the girl who played with fire" jest wymieniony jako reżyser. Mógłbyś podać źródło informacji/pogłosek wg. których tego filmu nie reżyseruje?

andy_eragon

och, byłoby cudownie! przepraszam, rzeczywiście może jakieś nieaktualne informacje, coś ostatnio nie jestem na bieżąco :c nie jestem wstanie podać Ci już źródła, to było już jakiś czas temu, ale w takim razie o pewnie była tylko plotka. Dzięki, że mnie poprawiłeś @andy_eragon! :D :D :D :D

ola_cp

Prosz ;) Prawdę mówiąc nieźle mnie nastraszyłeś

miCha_9

Mnie akurat Tatuażem Dave mocno zawiódł (przeczytałem wcześniej książkę), ale podniosłem ocenę za Intro - okazało się po prostu bezkonkurencyjne w swoim roku i jak dotąd, nawet w stuleciu, nie mam pojęcia, jak ten gość robi tak wspaniałe sceny otwierające filmy,
ale świadczy to o nieprzeciętnej kreatywności i m.in. za to ma ode mnie maksymalną notę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones