David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 362 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Zakochałem się w filmach Finchera. Jest to mój drugi ulubiony reżyser zaraz po Nolanie.
Uwielbiam obu, ich patrzenie na świat :D Podziemny krąg, Siedem, Gra. Genialne !!! :D:D:D

użytkownik usunięty
darek12322

David Fincher jest geniuszem obrazu. Nawet ze słabego scenariusza potrafi zrobić coś świetnego!

darek12322

Też się w nim kocham.

darek12322

Zgadzam sie z Panami w 100%. Nolan oraz Fincher to w moim mniemaniu wirtuozi, a ich filmy to arcydzieła.

darek12322

Jeden z moich ulubionych reżyserów ;) a Nolana też uwielbiam :D

A_agata

trudno nie lubić Nolana jak się lubi Finchera i odwrotnie. Obaj mają podobne patrzenie na świat co do filmów

darek12322

Też uwielbiam obu panów. jednak co do Finchera to mimo ogólnego zachwytu jego filmem SN to ja go osobiście nie cierpię. Dla mnie SN jest badziewnie pod każdym względem tylko muzyka dobra. Jednak podziemny krąg, siedem, button i gra to genialne filmy.

raiven

hmm, jakie elementy sprawiły, że nie cierpisz tego filmu? Bo dla większości ten film jest genialny i się wcale nie dziwię, bo dla mnie też jest. Rozwiązywanie zagadek, bezradność policjantów, przewaga mordercy i wgl. Nie mamy tego na co dzień ;>

darek12322

Nie zrozumiałeś mnie. Seven(siedem) dla mnie jest jednym z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek nakręcono. Film który tak bardzo mi się nie podoba to oczywiście Social Network(SN).

raiven

ah, to faktycznie źle zrozumiałem. Skojarzyłem SN jako SeveN ;) Social Network jest niezły, ale faktycznie nie pasuje do Finchera.

darek12322

Chyba obaj reżyserzy mają coś wspólnego i wiedzą jak nie zrobić gówna, nawet ze średniego pomysłu. Zawsze wpakują coś epickiego, tak że film jest zawsze świetny ;) Też obu bardzo cenie i są chyba obecnie najlepsi na rynku :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones