David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 351 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Jak w tytule, czy ma ktoś jakieś wiadomości za jaki film się pan Fincher zamierza zabrać po Dziewczynie z Tatuażem?

Mjuuuz

W grudniu w wywiadzie powiedzial ze wybiera aktorow i lokacje do serialu House of Cards, bedzie producentem i wyrezyseruje pilot. Jezeli chodzi o filmy to czeka na scenariusz 20 000 mil podmorskiej żeglugi i rozmawial z Angelina o Cleopatrze ale to raczej dalsza przyszlosc i nic konkretnego. No i ewentuala 2 i 3 czesc Millenium ale narazie nie potwierdzil, ze bedzie rezyserem. Czyli poza serialem nic nie wiadomo ;)

nihillist

Tak jest. A najprawdopodobniej faktycznie zabierze się za "20k mil", scenariusz autorstwa twórcy "Se7en", także... Może być przyjemny, gorzkawy blockbuster. Szczerze mówiąc nie chcę, by dalej bawił się w trylogię Larssona. Jolie będzie sobie musiała już w ogóle poczekać...

Mjuuuz

Obawiam się jednak, że będzie chciał wyreżyserować do końca trylogię. W jakimś wywiadzie Mara i Craig przyznali, że nie wyobrażają sobie tego filmu bez Finchera. Wytwórnia na pewno też nie odpuści. Chociaż ja wolałabym żeby zajął się bardziej oryginalnymi projektami.

Madame_Rose

Nie będzie to dla niego stracony czas, bo w końcu od takich filmów zaczęła się jego kariera. Chociaż nie widziałem jeszcze "Dziewczyny~", to jednak z tego co czytałem jest to bardzo dobre kino.
Fakt jednak, że wolałbym by się zabrał za jakiś nowy projekt, niż za branie się za kolejne części trylogii, bo jego forma wzrasta.

Mjuuuz

Tez bym wolał,by zrobił inny projekt i te 20 000 mil,to dziwny pomysł z jego strony...

Madame_Rose

Widziałem jakiś wywiad w którym mówił, że jeśli będą kręcić pozostałe dwie części (a to chyba pewne), to obie będą kręcone na raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones