David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 362 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

panie Fincher, po jaką cholere to było:/

m_hill

film byl zajebisty, Fincher musial czyms dowalic mocnym po srednim Benjaminie

m_hill

Po zajebistą cholerę, bo film jest świetny.

m_hill

wszystkie jego filmy są po zajebistą cholerę, może oprócz azylu, no i całkowicie sie nie zgodze ze stwierdzeniem, że benjamin był średni

m_hill

Pan Fincher chyba tego nie przeczyta imbecylu

androgenius

Nie wiem czy kiedykolwiek słyszałeś o pytaniach retorycznych chłopcze, ale sądząc po twojej wypowiedzi pojęcie to jest ci absolutnie obce, więc swoje frustracje spróbuj wyładowywać gdzie indziej. Z pozdrowieniami :]

m_hill

Cóż za retoryka. I ta nuta ironizmu. Aż srać się chce.

m_hill

Dla kasy. Usiadł przed kominkiem i pomyślał, na co leca Amerykanie? Ach! Durnowate teorie spiskowe i jak ludzie się bogacą. I zrobił film, ktory bez Eisenberga byłby jeszcze gorszy niż był.

m_hill

dla forsy ( głupie pytanie ,głupia odpowiedź)

m_hill

Oj dzieci dajcie spokoj, przestancie sie orbazac nawzajem, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Ja tez mysle, ze to jego najslabszy film, moze rzeczywiscie razem z Azylem, ale co dziwne, niezle mi sie go ogladalo. Mimo to, nie pozostawil po sobie nic i szybko go zapomnialem. Generalnie jak jestes wkrecony w FB to zalapiesz o co chodzi i jakos cie to zainteresuje, ale dla ludzi zuoelnie obok, ten film jest bez sensu.

Dynekk

Chyba odwrotnie. Jak ktoś jest ograniczony i jara się facebookiem to nie zrozumie tego filmu.

Alice432

Inaczej, nie utozsamian jarania sie facebookiem z byciem ograniczonym. Mam na mysli raczej fakt, ze jak ktos nie siedzi w necie na tyle, ze nie ma pojecia jak to dziala i o co chodzi, to film jest bez sensu. Rownie dobrze moglby opowiadac o robieniu biedronki. Zreszta wiekszosc widzow to byli wlasnie uzytkownicy facebooka, zobacz sobie statystyki. Niestety, dla mnie social network byl filmem na kase i nie zasluzyl na 90 % nagrod jakie dostal. A Finchera, szczerze uwielbiam.

Dynekk

No i bardzo dobre porównanie równie dobrze można zrobić film o robieniu biedronki dla mnie Facebook to swego rodzaju nie porozumienie. Ludzie siedzą na necie bez kontaktu z rzeczywistością, żyją zamknięci w swoim bezpiecznym wirtualnym świecie.

Grand23

Zgadzam się - i dlatego mi się ten film podobał. Nie pokazywał jednoznacznie, czy jest to dobre, czy złe, tylko ukazał to jako swego rodzaju fenomen, zjawisko (którym, mimo wszystko, jest), a ocenę pozostawił widzowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones