David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 351 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

Ten reżyser mnie zachwyca.

użytkownik usunięty

Ma niesamowity smak artystyczny, potrafi stworzyć genialny, niepokujący thriller jak Siedem, ciekawy psychologiczny portret bohatera w Podziemnym kręgu czy wspaniały epicki melodramat Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Moim zdaniem jeden z największych ludzi kina. Artysta.

użytkownik usunięty

Ja sie dołączam do kolegi. Dodam jedynie, że to GENIUSZ! Wyjątkowo podoba mi się w nim, że jest pesymistą, otwarcie o tym mówi i przekazuje swoje uczucia w swoich dziełach.

Taaaak jest rewelacyjny;D Siedem i Podziemny krąg to moje ulubione jego filmy->są po prostu rewelacyjne, trzymające w napięciu..
Ma facet talent:P

Moim zdaniem Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to jego najlepszy film!

Corleone_94

Zgadzam się - geniusz na całej linii. Fight club,seven,ciekawy przypadek BB,gra. Filmy doskonale. Jestem piekielnie ciekaw jego dalszej kariery.

ero4

Jeśli będzie dalej robił takie filmy, jakie robi... cóż, wtedy możemy być o niego spokojni ;)

Bananowe_Kiwi

Podoba mi się myśl autora tego tematu - Fincher to artysta. I to się ceni bardzo, dlatego jego filmy zawsze będą miały to "coś". Widać, że ten reżyser nie robi tego przede wszystkim dla kasy, ale dla siebie i dla widzów.

Dances_with_Life

robi ciekawe zakończenia filmów co mi się podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones