David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 362 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

################################################################################ ####
#######################

Eeee, nie sądzę. Ma rzeczy wybitne, ale ma też kilka (nieco) słabszych na koncie. A Stanley to raczej poniżej poziomu arcydzieła nie schodził zbyt często.

Albertino

Eeee, nie o to chyba chodzi. Chodzi o zagadkę, która jest na jego blogu. A jeżeli nie tylko o to i autor tej wypowiedzi naprawdę wierzy w Finchera jako jedynego następcę Kubricka, muszę się z tym stanowczo nie zgodzić. Kubrick miał na swoim koncie wielkie dzieła przez duże W, Fincher ma tylko jedno wielkie dzieło. Mam tu na myśli najbardziej ponury film w historii kina czyli "Siedem", bo "Podziemny krąg" już nie wywiera na mnie tak silnego wrażenia jak kiedyś. Powiedziałbym, że do Finchera o wiele lepiej pasuje miano ucznia Hitchcocka.

La_Pier

Powiedział bym że następce Hitchcocka na przełomie wieków. takie zawsze mam odczucie jak oglądam siedem czy krąg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones