Mark Knopfler

Mark Freuder Knopfler

7,5
127 ocen muzyki
powrót do forum osoby Mark Knopfler

No on jest zdecydowanie tym co tygRysie lubią najbardziej :) Już w Dire Straits tworzył fenomenalne utwory, ale teraz jest jeszcze lepszy (choć ostatnia płyta - Shangri La nie zabardzo :) ) no ale muzyka np. do filmu "wag the dog" no genialna.... :)

Tygrys_7

Popieram, Pasiasty, popieram:) Arweny też lubią to najbardziej:D
Pozdr:)

Arwena_V

Geniusz. Właśnie słucham Telegraph Road....

realgar

Zgadzam się, muzyk fantastico! ;) U mnie aktualnie pobrzmiewa "Imelda". ;)

nensha

u mnie natomiast płyta ze "Zwycięskiego gola".. aż żal, że jeszcze tego filmu nie oglądałem. A co do samego Marka to cóż mogę powiedzieć, mój ulubiony wykonawca. I tyle :)

Bastian16_2

Racja prawdziwy geniusz i wirtuoz, to co on wyprawia na gitarze aż brak słów by to nazwać. To się nazywa prawdziwa muzyka.

tristan9

SUŁTAN SWINGU

Carlitos

Podajcie jakieś wasze ulubione kawałki czy to z solowych płyt, czy z dire straits. W sumie nie znam dobrze jego twórczości ale zawsze jego muzyka mnie fascynowała, najwyższy czas się trochę lepiej się z nią zapoznać.

Uwielbiam Sultans of Swing, Private Investigation, Money For nothing, Brother in arms i You and your friend. To jest to co nazywam prawdziwą muzyką :P Można ooodpłynąc :D)

donZabol

Dla mnie najfajniejsza zawsze będzie Communique'
warto.

Szczota1992


p.s. cała płyta oczywiście.

użytkownik usunięty
donZabol

To kawał dobrej muzyki. Ja oprócz tego lubie Walk of Life.

donZabol

Polecam wszytskie płyty dire straits no i jego solowe tez sa fajne, a najlepsze piosenki to napewno 3 pierwsze z płyty communique czyli once upon a time in a west, news i where do you think you are going to, ktore dla mnie sa fenomenalne i nawet nie wiem jakiego słowa uzyc aby je opisac. Do moich ulubionych naleza tez telegraph road, romeo and juliet, private investigations, brothers in arms, tunnel of love, last trick, on the street no i wgl wszytskie dire straits sa super jak juz wspomniałam ;). Mark Knopfler jest genialny, sam pisze wszytskie piosenki, nie tylko te solowe ale dire straitsow rowniez. 3 dni temu byłam na jego koncercie, ma 63 lata a i tak daje czadu. Kurcze jak on to robi? Pomimo tego, ze mam 17 lat to i tak go kocham i podziwiam.

użytkownik usunięty
Tygrys_7

Uwielbiam Dire Straits.

użytkownik usunięty

Kocham Dire Straits. Mam ich wszystkie plyty.

A ja kocham jego solowe "przynudzanie"!

Tygrys_7

przez cały okres twórczości fenomenalny, choć tylko w początkowej fazie na szczycie... szkoda. teraz niestety "słucha" się innej "muzyki". trzeba jednak przyznać że dalej koncertuje z powodzeniem na świecie i jest rozpoznawalną MARKą ;). Mam wszystkie płyty od 78r. po najnowsze Privateering. Mój wniosek, że jest to prawdziwy artysta, gatunek na wymarciu w obecnych czasach, człowiek który z tworzeniem muzyki ociera się o geniusz - komponuje i pisze teksty wszystkich swoich piosenek. A w maju jego koncert... can't wait! pozdrawiam, oddany fan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones