PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824633}

Miłość, śmierć i roboty

Love, Death & Robots
8,0 50 024
oceny
8,0 10 1 50024
6,4 10
ocen krytyków
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum serialu Miłość, śmierć i roboty

W drugim odcinku pod tytułem „trzy roboty” w 1:31 z lewej strony widać wrak Poloneza Caro.

ocenił(a) serial na 8
Esagie

Masz oko.

ocenił(a) serial na 7
Esagie

polonez caro lub... prawie kazdy inny samochod w budzie hatchback:P:)

ocenił(a) serial na 8
DaBug

Raczej to polonez znaczy po przetłoczeniach i kilku innych szczegółach to bankowo nasz produkt sprawdzałem screen z oryginałem, a w napisach końcowych pojawia się jakieś polskie nazwisko także może umyślnie ktoś wrzucił model :p

ocenił(a) serial na 9
Esagie

Ja polski akcent znalazłem w 13 odcinku...tabliczka, której dotyka dziewczyna-pilot wysiadając do statku ma w nazwie "Sikorski"

ocenił(a) serial na 9
druszek

Sikorski to nie polski akcent a rosyjski :) Sikorski był inżynierem i właścicielem firmy, która rozpoczęła jako pierwsza na świecie produkcję śmigłowców.

ocenił(a) serial na 9
Komar_3

Zgadza się, chociaż źródła podają Sikorsky, ale to już szczegół.

Esagie

Właśnie zacząłem oglądać i też to zauważyłem ;)

ocenił(a) serial na 8
Esagie

W odcinku "Zmiennokształtni" jeden z bohaterów to John Sobieski - czyli Jan Sobieski. Szczerze mówiąc to niezbyt rozumiem do czego się odwołuje to nawiązanie bo nie pamiętam żeby nasz król był wilkołakiem.

ocenił(a) serial na 8
pan_roko

Podobnie gość na wysypisku ma nazwisko Dworczak bodajże. Również spotkałem się z kilkoma polskimi akcentami.

ocenił(a) serial na 8
pan_roko

Udział przy produkcji brali Polacy - myślę, że nie ma co tu się doszukiwać drugiego dna, to po prostu puszczenie oczka do rodaków, coś w stylu "tu byliśmy" :-)

ocenił(a) serial na 10
pan_roko

Nie przypadkowo Sobieski jest w tym odcinku. Przecież odsiecz wiedeńska to było mordowanie muzułmanów, a wilkołak zabija talibów :)

Esagie

Ja myślę ze odpowiedzią na to uwagi jest Marcin Rubinkowski. Można go odwiedzić na Facebooku i mu pogratulować :https://www.facebook.com/marcin.rubinkowski

sumek73

No i sprawa się wyjaśniła

Esagie

Ehhh a juz myślałem ze będę pierwszy. Poldon jak sie patrzy hehe zacząłem przekopywac internety kto budowal animacje a tu w twoim wątku sprawa została wyjaśniona

JarJar82

Mała szczegół, ale cieszy. Prawda? :)

Esagie

Mały *

Esagie

Zachodnie kino pełne jest polskich akcentów - a to wrak Poloneza, a to butelka po wódce wystająca z kosza na śmieci, a to w tle ktoś powie "kur***a".

ocenił(a) serial na 5
Esagie

Dużo polskich akcentów jest w odcinku Rybia noc

ocenił(a) serial na 9
bytompg

Bo tworzyło je polskie studio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones